Kurumsal

Marmara Spor Hakkında

Marmara Spor; Spor Sistemleri sektöründeki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarını ekonomik, estetik ve uzun ömürlü ürünler ile karşılıyor. Profesyonel ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine uygun, dayanıklı ve kalıcı spor malzeme ve sistem çözümleri sunuyor.

“Gerçek kalite, iyi hizmettir anlayışına sahip olan Marmara Spor; ilk kurulduğu günden beri kaliteli, çağdaş ve memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkesini benimseyerek, proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda kısa bir süre içerisinde sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir.

2000’li yıllardan itibaren gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile birçok başarılı projeye imza atmıştır ve atmaya da tüm hızıyla devam etmektedir.

Geri
  • Üretim

    Ürünlerimizi sizlere daha uygun fiyata sunmak için tüm ürünlerimizi dünya standartlarına uygun ve kaliteli şekilde üretmekteyiz.

  • Proje

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve bütçesine göre özel projelendirme hizmetleriniz mimar ekibimiz tarafından dünya standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

  • Memnuniyet

    Kendi üretimimiz ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerimize verdiğimiz değeri her geçen gün arttırarak devam ettiriyoruz.